... aneb mládí nekoupíš a stáří neprodáš
Bruntálský pětiboj
Kristýna Jedličková, 18. 3. 2019 v 13:01
Výsledky / 2019
O víkendu jsme vyslali samostatnou bojovnici Kristýnu Jedličkovou na Velkou cenu města Bruntálu v plaveckém pětiboji. A jelikož se toho nebojí, zkusila pokořit rovnou celý pětiboj - 100m motýl, 100m znak, 100m prsa, 100m volný způsob a 100m polohový závod. Pětiboj byl primárně určen pro žáky, dorost a profesionály v dospělých kategoriích, a tak hlavním cílem celého závodu nebyly výkony a medaile, ale zaplavat celý pětiboj a přežít bez zdravotní újmy.

Nakonec se jí přežít podařilo a k tomu byly přidány i velmi dobré výkony a osobní rekordy na 100M, 100VZ a 100PZ. V konkurenci mnohem mladších žen a dorostenek se však vůbec neztratila a v kategorii A (ročník 2004 a starší) skončila na celkovém 7. místě.  V masters kategorii dle pořadatelů skončila na 2.-3. místě, ale jelikož si ji pořadatelé nějakým záhadným způsobem spletli s její mladší sestrou, lze těžko určit, kdo nakonec byl 2. a kdo 3., ale to je jedno, hlavně, když umístění zůstavá v rodině. Takže stáří vpřed a vzhůru na další masters závody.